Şehir içi ulaşımda yeni düzenleme

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, şehir içi trafikte bir dizi yeni düzenlemeyi hayata geçirdi.

Şehir içi ulaşımda yeni düzenleme Güncel

Şehir içi trafiği rahatlatarak vatandaşa kolaylık sağlamak amacıyla gerçekleştirilen düzenleme doğrultusunda,    Bosna Hersek Bulvarı üzerinde bulunan Buzhane Kavşağı'nda döner kavşak kaldırılarak, 'U' dönüşler yasaklandı. 
Alınan karalar doğrultusunda ayrıca, Adnan Orakçıoğlu Caddesi ve Susam Sokak'ın Orduevi Alt Kavşağı istikametinden Cumartesi Pazarı Kavşağı'na kadar olan kısım tek yön olarak düzenlendi.

Hacı Hayri Caddesi'nin Bosna Hersek Bulvarı girişinden Kışla Caddesi'ne kadar olan kısmı ise Merkezden Orduevi istikametine doğru tek yön olarak düzenlendi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, şehir içi trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla başlatılan kavşak düzenleme çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Bu çalışmalar sayesinde belli noktalarda yaşanan yoğunluğun giderildiği ifade edilen açıklamada "Daha önce bazı kavşaklarda yaptığımız kavşak düzenlemeleriyle trafik akış hızına önemli katkılar sağladık. Buzhane Kavşağı'nda yapılan düzenleme sayesinde trafik akışı bu noktada da rahatlayacaktır. Vatandaşımıza kolaylık sağlayacak bu tür düzenleme çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerine yer verildi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...