Amatör spor kulüplerine yardım

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından alınan malzemeler, amatör spor kulüplerine dağıtıldı.

Amatör spor kulüplerine yardım Spor

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği bütçesinden sağlanan kaynakla spor malzemeleri alındı. Alınan spor malzemeleri İl Özel İdaresi spor kompleksinde düzenlenen programda Vali Murat Zorluoğlu ve diğer protokol üyeleri tarafından kulüplere verildi. 

İl Özel İdaresi bütçesinden ayrılan ödenek ile amatör spor kulübü olarak bütün branşlarda faaliyet gösteren kulüplere malzeme yardımı yapıldığını ifade eden Vali Zorluoğlu, "Elazığ’da göreve başladığımda amatör spor kulüplerine destek olacağımızı ifade etmiştim. İl Genel Meclisi'miz bu niyetimize ortak olarak bugün bu malzemelerin alınarak dağıtılmasına katkı sağladılar. Gelecek yılda amatör spor kulüplerinin her branşına daha fazla katkı sağlamak için Özel İdaresi'nin imkanlarını daha fazla zorlayacağız. Genel bütçe imkanlarını da buna katacağız. Amacımız bu yıl yaptığımız yardımdan daha fazlasını yapmak olacak. Amatör liglerde mücadele eden ve şampiyon olan takımlarımızı kutluyorum" dedi.

Geçtiğimiz yıl yapılan 1 ve 2. amatör liglerde şampiyon olan kulüplere kupaları, Vali Zorluoğlu ile davetliler tarafından verildi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom