Başkan Ulaş Ankara'daki toplantıya katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Deri ve Giyim Sektörünün Analizinin 1.Odak Grup Toplantısına Elazığ'dan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş katıldı.

Başkan Ulaş Ankara'daki toplantıya katıldı Güncel

Ankara’da düzenlenen toplantıya, Daire Başkanları, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinin Temsilcileri,3 Uzman,1 Federasyon Başkanı 24 Oda Başkanı çok sayıda Bakanlık Temsilcisi katıldı.

4 oturum halinde gerçekleşen toplantıda 1. Oturumda işe başlangıç süreçleri ilgili mevzuatlar,2. Oturumda sektörün Türkiye’deki yeri, diğer sektörlerle ve alt sektörle ilişkiler, insan kaynakları, istihdam, sosyal güvenlik ve rekabet 3. Oturumda teknoloji kullanımı ve Ar-Ge teşvik ve desteklerin kullanımı, AB Süreci’nin sektöre etkileri 4. Oturumda ise sektörün güçlü ve zayıf yönleri, sektörün önündeki tehdit ve fırsatlar konuları konuşuldu.

BİRLİK BAŞKANI ERDEM VE BAŞKAN ULAŞ’TAN ZİYARET
Toplantının ardından Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’a ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem Elazığ’daki esnafların yaşadıklarını sorunlar hakkında bilgiler verdi.

BAŞKAN ULAŞ, ÇOK VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTRİDİK
Ankara ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar  Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Deri ve Giyim Sektörünün Analizinin 1.Odak Grup Toplantısının çok verimli geçtiğini ifade ederek toplantıda bilgi alış verişinde bulunduklarını söyledi.

Başkan Ulaş, Tuhafiyecilik ve Konfeksiyonculuk sektörünün gün geçtikçe ilerlediğini belirterek bu sektörde teknolojinin mutlaka takip edilmesi gerektiğini ve bu tür toplantıların artırılması gerektiğini söyledi.

Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş toplantının ardından Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’a ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek toplantıda Elazığ’ı konuştuklarını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom