Vekillerden Başkan Yanılmaz'a ziyaret

Mazbatalarını alarak resmi olarak görevlerine başlayan AK Parti Elazığ Milletvekilleri Av. Şuay Alpay, Metin Bulut ve Prof. Dr. Serpil Bulut, AK Parti İl Başkanı Nusret Çoban ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı ziyaret ettiler.

Vekillerden Başkan Yanılmaz'a ziyaret Siyaset

Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, "Yeni dönemde de bir ekip olarak Elazığ'a hizmete devam edeceğiz" dedi.

Seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti Elazığ Milletvekili  Metin Bulut ise "Bugün bizler artık Elazığ milletvekiliyiz. Bize oy vermiş, vermemiş herkesin milletvekiliyiz. Elazığ'ın gelişimi için yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyen AK Parti Elazığ Milletvekili  Serpil Bulut, "Bizler ekip olmanın bilinciyle ülkemiz ve şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

"GÜCÜMÜZÜ ELAZIĞ İÇİN KULLANACAĞIZ"
Ziyarette son olarak söz alan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek, Elazığ'ın büyük bir teveccühle AK Partiye destek verdiğini kaydetti. Başkan Yanılmaz, "AK Parti hizmette çıtayı yükseltti. Hangi hükümet kurulursa kurulsun, o noktaya ulaşmanın mücadelesini verecektir. Benim şahsi temennim odur ki AK Parti'nin 13 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesinin yeni kurulacak Hükümette gözardı edilmemesidir. Kazanılan tecrübe, yeni kurulacak hükümetler için yol göstericidir. Kazanılan birikimlerin yeni dönemde kenarda kalması Türkiye için bir kayıp olur" şeklinde konuştu. Milletvekilleri için zor bir sürecin başladığını dile getiren Başkan Yanılmaz, "Birlikte bir güç olarak Elazığ'a hizmet edeceğiz. Gücümüzü Elazığ'ın menfaatleri doğrultusunda kullanacağız. Geçen dönemde olduğu gibi, hep birlikte yepyeni bir dinamizmle güzel işler yapacağız ve kazanan Elazığ olacaktır" dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom