Ramazan etkinlikleri başladı

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri, büyük bir coşku ve heyecanla yeni yaşam merkezi Kültür Park ve Harput'ta başladı. Programların ilk gününde Kültür Park'ta Grup Genç, Harput'ta ise Ahmet Yüce sevenleriyle bir araya geldi.

Ramazan etkinlikleri başladı Güncel

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Resul Şahin Harput'ta düzenlenen programda, Elazığlılara özel bir müjde verdi. Şahin "28 Haziran'da Mısırlı ünlü Kari Muhammed En-Nasr programımıza katılacak ve inşallah bu meydanda teravih namazını kılacağız. Teravihten sonra da Muhammed En-Nasr Kur'an'ı Kerim ziyafeti sunacak" dedi.

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinin Harput bölümüne ilişkin değerlendirmelerde bulunan Şahin, iftar sonrası ücretsiz ulaşım hizmeti sunulduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi: "Harput'ta ki programlarımız kapsamında sunacağımız özel ikramlar, el emeği göz nuru çarşısı, Ramazan ruhuna uygun dinletiler ve sohbetlerle Ramazan ayını en iyi şekilde yaşayacağız. Her akşam özel programlarımızla Ramazan'ı doya doya yaşayacağız" diye konuştu.

Diyanet İşleri Harput Eğitim Merkezi Müdürü Celal Sürgeç'in sohbetiyle başlayan program, Ahmet Yüce konseriyle sona erdi. Çocuklara özel etkinlikler ve ikramlarla zenginleştirilen programlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom