Forum Erzurum’da atışını yap, hediyeni kap

23 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Forum Erzurum'u ziyaret edenler hediye yağmuruna tutulacak. 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlar televizyondan tablete, sinema biletinden hediye çeklerine kadar birçok sürpriz hediyenin sahibi olacak.

Forum Erzurum’da atışını yap, hediyeni kap
Erzurum
23 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Forum Erzurum’u ziyaret edenler hediye yağmuruna tutulacak. 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlar televizyondan tablete, sinema biletinden hediye çeklerine kadar birçok sürpriz hediyenin sahibi olacak.

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, sürpriz hediye kampanyasıyla yine eğlendiren ve kazandıran bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

23 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Forum Erzurum’dan tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlar çok kazandıran Plinko oyunuyla anında sürpriz hediyelere kavuşacak. Hediye listesinde tablet, televizyon, buzdolabı, hediye çekleri, elektrikli süpürge, cep telefonu, yemek ve sinema bileti çekleri gibi birçok sürpriz ürün yer alıyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...