Elazığ'da ücretsiz emlak sitesi

Türkiye'nin önde gelen emlak sitelerinin abonelik fiyatlarını arttırmalarına karşı Elazığ'da bir kişi, "elazigemlak.com.tr" sitesi kurarak emlakçılara ücretsiz hizmet vermeye başladı.

Elazığ'da ücretsiz emlak sitesi Ekonomi

Elazığ’da bir kişi, kurduğu emlak sitesi ile ücret almadan hizmet vermeye başladı. Abonelik ücreti talep etmeden Elazığ’daki emlakçıları bir araya getirmeyi hedefleyen sitenin yöneticisi Hasan Bak, tüm emlakçılara destek olmak istediklerini söyledi. Emlak sektöründe yurt genelinde söz sahibi emlak sitelerinin yeni bir düzenlemeye gittiklerini belirten Bak, "Söz konusu emlak sitelerinin oldukça yüksek fiyatlarla sağladığı yıllık abonelik hizmetine karşın, biz emlakçılarımızdan yıllık abonelik ücreti talep etmiyoruz. Elazığ’a hizmet noktasında bu sektörde önemli bir paya sahibiz. Amacımız elazigemlak.com.tr olarak, Elazığlıların emlak sektöründeki tek buluşma noktası olabilmektir.

Sitemiz sağlam altyapısıyla sadece Elazığ’da değil, yurt genelinde de hizmet verebilecek durumdadır. Her geçen gün büyüttüğümüz hizmet anlayışımızla hem emlakçılarımıza, hem de şehrimize katkı sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom