Öğrenciler, ilkokul 1'inci sınıf öğrencilerini çiçekle karşıladı

Elazığ'ın Baskil ilçesi Karaali köyünde İlköğretim haftası nedeniyle düzenlenen programda öğrenciler, 1'inci sınıf öğrencilerini çiçekle karşıladı.

Öğrenciler, ilkokul 1'inci sınıf öğrencilerini çiçekle karşıladı Eğitim

2017-2018 eğitim- öğretim yılı İlköğretim Haftası dolayısıyla Baskil içesi Karaaliköyünde Mustafa Bilbay İlk ve Ortaokulu’nda tören düzenlendi. Tören, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Ardından öğrenciler tarafından hazırlanan olan şiirler okundu. Daha sonra 8’inci sınıf öğrencileri aralarına yeni katılan 1’inci sınıf öğrencilerine hoş geldin çiçeği verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Oktay Karayıl,“Yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu, kazasız, belasız olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum”dedi.

Okul kurucusu Mustafa Bilbay tarafından yeni eğitim yılında 80 koli giyim malzemesi gönderildiğini aktaran Okul Müdürü Mehmet Güneş, “ İlköğretim haftasının öğrencilerimize öğretmenlerimize ve idareci arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Velilerimize öğrencilerle yapacakları çalışmalar çerçevesinde başarılar diliyorum"diye konuştu.

Düzenlenen törene Baskil Kaymakamı Uhut Emre Koyuncu’da katılarak, öğrencilerle yakından ilgilendi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...