Kovancılar'da 2 bin 670 çocuk Kur'an Kursuna katıldı

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde Yaz Kur'an Kurslarına 2 bin 670 çocuk katılırken, dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi.

Kovancılar'da 2 bin 670 çocuk Kur'an Kursuna katıldı Eğitim

Kovancılar ilçesinde bu yıl 100 cami ve 14 Kur’an kursunda açılan, kurslara 1405’i erkek toplam 2 bin 670 çocuk katıldı. Kursu başarı ile tamamlayan çocuklar, il ve ilçe genelinde çeşitli sınavlara katıldı. Sınavlarda dereceye girenler için tören düzenlendi.

Törene İlçe Kaymakamı Hasan Gündoğdu, Belediye Başkanı Hacı Akpınar, İlçe Müftü Vekili Ramazan Yazar ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Gündoğdu yaptığı konuşmada,” Şuan atacağımız bir adım sizler için küçük bir adım olabilir ama insanlık adına önemli bir adım olabilir. Büyük gayret içinde olalım. Yaz Kuran Kursuna giden çocuklarımız ve görev alanlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Hacı Akpınar ise çocukların yetişmiş olmasının göğüslerini kabarttığını ve geleceklerinin simgesi olduğunu söyledi.

Daha sonra il ve ilçe sınavlarında dereceye giren öğrencilere Kaymakam Gündoğdu ve Başkan Akpınar tarafından çeşitli hediyeler verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...