Zülfü Tarhan Lokantacılar Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odasının 2018 yılında yapılacak başkanlık seçimlerinde Zülfü Tarhan adaylığını açıkladı.

Zülfü Tarhan Lokantacılar Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı Güncel

TARHAN: “DAHA ÇOK HİZMET İÇİN BU GÖREVE TALİP OLDUM”

Basın toplantısı ile adaylığını açıklayan Başkan Adayı Zülfü Tarhan, Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası’nın uzun yıllar  genel sekreterlik görevi süresince esnaflara hizmet ettiğini ifade ederek esnaflara daha kaliteli hizmet etmek için Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası başkanlığına aday olduğunu söyledi.

“ESNAFLARIMIZA EN İYİ HİZMETİ SUNACAĞIZ”

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkan Adayı Tarhan, Gümrük Ticaret Bakanlığı’nın 5362 sayılı yasasının uygulama esaslarını iyi derecede bilen bir kişi olduğunu altını çizerek “Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odasının genel sekreterlik görevini üstlendiğim zaman zarfı içinde almış olduğum sorumluluğun bilinciyle tüm esnafımızın her türlü işlerine, sorununa ve ihtiyaç duyduğu her konuya elimden geldiğince yardımcı oldum.Odamızı temsil etmekle yükümlü olduğum her mecrada en iyi şekilde temsil etme gayretiyle ifa ettim.Her noktada başarılı bir şekilde görevlerimi yerine getirmenin  gururuyla ve esnaf odası başkanlık makamında siz değerli esnaflarımıza daha da iyi bir hizmet vereceğime olan inancımla Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanlığı adaylığımı zaferle sonuçlandırarak Elazığ’ımızın değerli esnaflarına en iyi hizmeti sunmak için gayret göstereceğime söz veriyorum”

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNDE BİRLİK VE BERABERLİK ÇOK ÖNEMLİ”

Türkiye’nin ve Elazığ’ımızın içinde bulunduğu ekonomik koşullar, esnafımızın mal alımlarında yaşadığı sıkıntılar, kar marjlarının günden güne erimesi, mesleki alandaki zorlukları da göz önünde bulunduğumuzda hayatın toz pembe olmadığı gerçeğiyle karşı karşıya kaldıklarını ifade eden Başkan Adayı Tarhan, Değişim, yenilik ve birlik olmanın bizleri ne kadar güçlü kılacağını da gözden kaçırmamamız gerekmektedir.Bu bağlamda birleştirici ve kaynaştırıcı olacağız, ayrıca mesleki eğitim alanında gerekeleri adımları atacağız “

“KURULUŞLARLA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Üst ve tüm  kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde çalışaçaklarını söyleyen Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkan Adayı Zülfü Tarhan Odasına kayıtlı esnaflarından 2018 yılında yapılacak başkanlık seçimlerinde destek istedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...