İşsiz genç intihar etmek istedi

Adıyaman'da işsiz olduğu gerekçesiyle bir binanın 6. katına çıkarak intihar etmek isteyen şahsı polis ikna ederek indirdi.

İşsiz genç intihar etmek istedi
Adıyaman
Adıyaman’da işsiz olduğu gerekçesiyle bir binanın 6. katına çıkarak intihar etmek isteyen şahsı polis ikna ederek indirdi.

Edinilen bilgiye göre, Siteler mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki 8 katlı binanın 6. Katına çıkan Adem Z. (27) adlı genç işsiz olduğunu iddia ederek intihar etmek istedi. Vatandaşların fark etmesi üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri çağırıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri binaya çıkarak şahsı intihardan vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı.

Borcu olduğu ve işsiz olduğunu söyleyen genç polis tarafından ikna edilerek binadan indirildi. Şahıs daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...