MTSO başkan adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu:

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) başkan adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, genç bir kadro ile MTSO yönetimine talip olduklarını belirterek, Malatya'ya katma değer anlamında katkılarda bulunmak için yola çıktık dedi.

MTSO başkan adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu:
Malatya
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) başkan adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, genç bir kadro ile MTSO yönetimine talip olduklarını belirterek, “Malatya’ya katma değer anlamında katkılarda bulunmak için yola çıktık” dedi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı’yı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette konuşan Sadıkoğlu, genç bir kadro ile yola çıktıklarını belirterek, "Malatya’ya katma değer anlamında katkılarda bulunmak için yola çıktık. Projelerimizle bir sinerji oluşturarak şehrimize hizmet etmek ve faydalı olmak adına elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Malatya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri her 4 yılda bir yapılıyor, bu bir hizmet yarışıdır. Bu hizmet yarışında ölçülü bir şekilde kırmadan dökmeden, Malatyamıza fayda sağlamak için gayret etmemiz lazım” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...