Vali Gül’den köy ziyaretleri

Sivas Valisi Davut Gül, 9 köyü ziyaret ederek köy halkı ile bir araya geldi.

Vali Gül’den köy ziyaretleri
Sivas
Sivas Valisi Davut Gül, 9 köyü ziyaret ederek köy halkı ile bir araya geldi.

Vali Gül, ilk olarak Yıldızeli ilçesine bağlı Sarıyar köyünü ziyaret etti. Burada inşaatı süren 4 derslikli ilkokulu, futbol ve basketbol sahalarını inceleyen Gül, yetkililerden bilgi aldı. İncelemede Yıldızeli kaymakamı Yusuf Cankatar’da yer aldı.

Gül, daha sonra Yakupoğlan köyüne geçti. Burada köy muhtarı Dursun Karataş ile bir süre görüşen Gül, vatandaşlar ile bir araya gelerek köydeki sorunları ve talepleri dinledi. Ardından Yıldız Beldesi’ni ziyaret eden Gül, Belediye Başkanı Mahmut Aktaş’ı makamında ziyaret ederek beldede devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Beldede ayrıca İsmet Yılmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni de inceleyen Gül, sınıfları da gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Gül, Kuzören köyünde de vatandaşlarla bir araya geldi ve ardından Olukman köyüne geçti. Vatandaşlardan köyün sorun ve taleplerini dinleyen Gül daha sonra Olukman Ortaokulu’nu da inceledi ve öğretmenlerle görüştü. Daha sonra Gümüşdere, Kurtlapa, Çeltek ve Karaçayır köylerini de ziyaret eden Gül, temaslarını tamamladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...