'Elazığgünlerinegel' hashtagi, derbiyi solladı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım tarafından, kentin tanıtımı için sosyal medyada başlatılan Elazığ'a gel çağrısının ikincisi olan 'Elazığgünlerinegel hashtagi, dün gece oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini bile geride bırakarak ilk sıraya yerleşti.

'Elazığgünlerinegel' hashtagi, derbiyi solladı Güncel

4-8 Ekim tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Elazığ Tanıtım Günleri öncesinde, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve kentin protokolünün desteğiyle Twitter’da ‘Elazıggünlerinegel’ hashtagi ile kampanya başlatıldı. Dün akşam saat 21.00’de başlayan paylaşımlar sayesinde, etiket kısa sürede ilk sıraya yerleşti. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili açılan hashtagları da geride bırakan ‘Elazığgünlerinegel’ hashtagi uzun süre ilk sırada kaldı.Her ayın 23’ünde kentin tanımı için sosyal medyada benzer etkinlikler koordine edeceklerini her fırsatta dile getiren Vali Kaldırım, kampanya ile ilgili sosyal medya hesabındaki paylaşımda, "Yine Türkiye gündemine oturduk. Bu başarı ve Elazığ’ın tanıtım, markalaşması için yoğun çaba gösteren herkesi kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...