Başbakan Yardımcısı Işık, Diyarbakır’da esnafı ziyaret etti

Diyarbakır'da bulunan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, esnaf ziyaretinde bulundu. İşyerlerini gezen Başbakan Yardımcısı Işık, esnafın ve vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Başbakan Yardımcısı Işık, Diyarbakır’da esnafı ziyaret etti
Diyarbakır
Diyarbakır’da bulunan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, esnaf ziyaretinde bulundu. İşyerlerini gezen Başbakan Yardımcısı Işık, esnafın ve vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Diyarbakır’da bulunan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, esnaf ziyaretinde bulundu. Yenişehir semtinde bulunan Ofis Semti Gevran Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Işık’a, AK Parti Milletvekili Ebubekir Bal, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Cumali Atilla, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve partililer eşlik etti. İşyerlerinde esnafı tek tek ziyaret eden Işık, verilen ikramları geri çevirmedi. Esnafın sorunlarını dinleyen Işık, girdiği bir ekmek fırınında fırına ekmek attı. Ardından sokak arasında bir çay ocağında oturarak vatandaşlarla selamlaşan Işık, onlarla sohbet etti. Kısa süreli sohbetin ardından Işık, kentteki temaslarını sürdürmek üzere bölgeden ayrıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom