Burhaniye’de sazlı sözlü Elazığlılar gecesi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, düzenlenen Elazığlılar Gecesi’nde büyük coşku yaşandı. Öğretmenevinde düzenlenen gecede, Fethi Gençözmen’in udu eşliğinde şarkılar söylenirken, unutulmaz bir gece yaşandı.

Burhaniye’de sazlı sözlü Elazığlılar gecesi Güncel

Burhaniye’de Ömer Taşdelen’in öncülüğünde düzenlenen Elazığlılar Gecesi’ne katılanlar unutulmaz bir gece yaşadı. Edremit ve Burhaniye’de yaşayan Elazığlılar, Öğretmenevinde bir araya geldi. Dikili Meteoroloji Müdürü Mehmet Emin Yılmaz’ın da katıldığı geceye DSİ Başmühendisi Babür Çatalpınar ve  Öğretmenevi Müdür Yardımcısı Süleyman Albay ev sahipliği yaptı. Açılışta bir konuşma yapan Ömer Taşdelen, katılımcılara teşekkür etti. Taşdelen, önümüzdeki aylardaki toplantıların daha kalabalık olacağını söyledi. İstanbul Elazığlılar Derneği Başkanı Ömer İçmeli de, hemşerilerini yalnız bırakmadı. Geceye katılan Elazığlılar, kendilerini tanıtırlarken, Fethi Gençözmen’de çaldı ve söyledi. Elazığlılar, Gençözmen’in şarkılarına eşlik etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...