Elazığ'da 24 yere fuhuş işlemi yapıldı

Elazığ polisinin yıl başından bugüne kadar yaptığı çalışmada 1'er otel ve pansiyon ile 22 ikamete fuhuşla ilgili yasal işlem yapıldığı bildirildi.

Elazığ'da 24 yere fuhuş işlemi yapıldı Güncel

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada,"Ahlak Büro Amirliğince il merkezinde 1 Ocak 2017 ile 22.09.2017 tarihleri arasında yapılan çalışmalarda, 1 otel, 1 Pansiyon, 22 ikamette fuhuş yapıldığı tespit edilmiş, para karşılığı fuhuş yapan toplam 52 şahıs hakkında adli ve idari işlem yapılmıştır. Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Zühveri Hastalıklarla ve Fuhuşla Mücadele Komisyonunca verilen Karar neticesinde iş yerleri ve ikametlerin 30 ve 90 gün süreler aralığında kapatılmaları ve fuhuş yapan şahıslara bin 500 TL idari para cezaları verilmeleri sağlanmıştır. Ayrıca yine fuhuş yapıldığı tespit edilen 3 ikamet ve 8 şahıs hakkında ise gerekli idari yaptırım uygulanmak üzere komisyon kararı beklenmektedir. Ahlak Büro Amirliğince ilimiz genelinde fuhuş ve fuhuşla mücadele kapsamında çalışmalar yapılmakta, fuhuş yaptırdığı ve fuhuş yaptığı tespit edilen şahıslar hakkında adli ve idari işlemler yapılmakta, ayrıca fuhuş yaptığı tespit edilen kişiler hakkında gerekli adli ve idari işlemler yapılmaktadır"denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...