AFAD iftarda buluştu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN), Elazığ İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi.

AFAD iftarda buluştu Güncel

Elazığ’da bir restauranda AFAD-SEN tarafından organize edilen iftar programına AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, AFAD-SEN Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Murat Aldağ, Elazığ İl AFAD Müdürü İhsan Görgöz, AFAD il yönetimi ve AFAD çalışanları katıldı.

İftar programında konuşan AFAD-SEN Başkanı Ayhan Çelik, AFAD-SEN’in kaynaşma ve dayanışma için anlamlı bir iftar yemeğinde buluştuğunu söyledi. Çelik, "Bu etkinliği düzenleyen il yönetimimize teşekkür ediyorum. Yaklaşık bir yılı aşkın bir süredir sendikamız kuruldu. Kurulduğu ilk günden beri il teşkilatı olarak bizim il yönetimimizin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı bizler şu anda Türkiye’nin dört bir yanında kaynaşmış durumdayız. Teşkilatımızı da bu çalışmalarla hızlı bir şekilde 81 ile yayma söz konusudur. Bu vesileyle de başta il müdürümüze, şube müdürlerimize ve il çalışanlarına katkılarında dolayı teşekkür ederiz. Temennimiz de coğrafyamız da Ortadoğu da ve Doğu Türkistan’da zülüm altında bulunan ve zulme uğrayan mazlum din kardeşlerimize Cenabı-ı Allah yardım etsin" dedi.

Elazığ AFAD İl Müdürü İhsan Görgöz ise, "AFAD-SEN Genel Başkanı Çelik'e Ramazan günü bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum. Ramazan ayında böyle birlik beraberliğin sağlanmasında vesile olan günlerdir. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom