Elazığlılar bu tarihlere dikkat!

Elazığ Belediyesi vatandaşa daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla, kullandığı otomasyon sistemini güçlendiriyor. Yapılacak düzenlemeler nedeniyle, 15 Temmuz Çarşamba günü saat 17.00'den itibaren arefe ve bayram günleri dahil 4 gün süresince vatandaşlar her tür ödeme ve yükleme yapma hizmetlerinden yararlanamayacak.

Elazığlılar bu tarihlere dikkat! Güncel

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşa daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla otomasyon programında değişikliğe gidileceği belirtilerek, 15.07.2015 Perşembe günü saat 17.00 ile 20.07.2015 pazartesi günü saat 08.00 saatleri arasında vatandaşa hizmet verilemeyeceği bildirildi. 

Açıklamada özellikle ön ödemeli dijital sayaç kullanıcılarına uyarıda bulunularak  “Dijital su sayacı kullanan vatandaşlarımızın bu 5 günlük zaman diliminde mağduriyet yaşamamaları için gerekli önlemleri almalarını, su sayaç kartlarında az miktarda bulunan su yüklemelerini bu süreyi de dikkate alarak, ihtiyaç duydukları oranda yenilemeleri gerekmektedir” denildi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom