ELSAN-DER'den kandil simidi

Elazığlı Sanatçılar ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği (ELSAN-DER) Yönetim Kurulu ve üyeleri Kadir gecesi münasebetiyle kandil simidi dağıttı.

ELSAN-DER'den kandil simidi Güncel

 İzzet Paşa Meydanı'nda stant kuran ELSAN-DER üyeleri il merkezinde gerçekleştirdiği kandil simidi dağıtımına Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, ELSAN-DER Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Şaman ve ELSAN-DER üyeleri katıldı.

Burada bir açıklama yapan ELSAN-DER Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Şaman, "Elazığ’ımızın yeni kurulmuş olan Elazığlı Sanatçılar ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği olarak bu mübarek kandil gününde halkımıza kandil simidi ikram etmek istedik. İzzet Paşa Meydanı'nda sizlerle buluştuk. Bizlere gönülden destek veren bütün arkadaşlarım adına sizlerin kandillerinizi mübarek ediyoruz. Allah tekrarlarını nasip etsin. Elazığlı Sanatçılar ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği olarak bu tür organizasyonlarda her zaman öncü olacağız. Hep sizinle olacağız. Hep birlikte olacağız" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından vatandaşlara ve İzzet Paşa Meydanı'ndan geçen araçlara ELSAN-DER tarafından kandil simidi dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom