Elazığ Belediyesi bayramlaşma töreni

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine halk yoğun ilgi gösterdi.

Elazığ Belediyesi bayramlaşma töreni Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ramazan Bayramı nedeniyle Kültür Park’ta bayramlaşma töreni düzenledi. Bayramlaşma törenine AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediye Başkan yardımcıları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Belediye Meclis üyeleri ve belediye çalışanları, bazı STK temsilcileri , muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’da bayram ve ramazanın bir başka güzel olduğunu söyledi. Yanılmaz, "Bugün itibariyle göreve gelmiş olduğumuz günden itibaren yaklaşık 15 ayı doldurduk. Hem belediye personelimizin bütün çalışanlarıyla birlikte, Belediye Meclis üyelerimizle birlikte, teşkilatlarımızla birlikte bu 15 aylık süre içinde Elazığ’da çok güzel hizmetler yaptık. Biz göreve geldiğimizde 23 çözüm planı sunduk ve 5 yıl kadar bir süre içerisinde gerçekleştireceğimizi söyledik. Rabbime ne kadar şükretsem azdır ki biz bu 23 çözüm planının 20’sini bir yıl içinde tamamladık. Son olarak hizmete sunduğumuz, çözüm planlarımızın içinde olan Sosyal Kart projesidir. Sosyal Kart sadece ramazana mahsus olan bir kart değildir. Sosyal Kart 12 ay boyunca hemşerilerimiz kullanabileceği alış veriş yapacakları bir karttır. Dolayısıyla hedefimiz, Elazığ’da ‘Ben bu akşam evime ekmek götüremedim’ diyecek hiçbir kardeşimizin kalmamasıdır. Rabbim bayramlarımızı bayram gibi kutlamayı nasip etsin. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın, kuvvetli kılsın. Elazığ’ımız bölgesine ve Türkiye’ye örnek olacak illerden biridir. Bu örnek olma yolunda adım adım ilerlerken rabbim gücümüzü arttırsın diyorum. Hepinizin bayramını kutluyorum" dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek tüm İslam aleminin huzur, birlik ve beraberlik içinde bayram geçirmesini temenni etti.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve beraberindekilerin vatandaşlarla tek tek selamlaşıp bayramlaşmasıyla program sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom