Galericiler sitesi kiraya veriliyor

Yapımı tamamlanarak açılışı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Oto Galericiler Sitesi'ndeki işyerleri ihale ile kiraya veriliyor.

Galericiler sitesi kiraya veriliyor Güncel

Şehir içinde faaliyet gösteren oto galericilerin şehir dışına çıkartılarak bir merkezde faaliyet yapmalarını sağlamak amacıyla inşa edilen Oto Galericiler sitesindeki 104 işyeri için ihale çalışmalarında sona gelindi.

Galericiler Sitesinde işyeri kiralamak isteyen Galerici esnaflarının yeterlik alabilmeleri için 28 Temmuz 2015 tarihine kadar Yapı Kontrol Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerekmekte.

İhaleye giriş için yeterlik alan Galerici esnaflarımız, 3-6 Ağustos tarihleri arasında yapılacak ihale sonucuna göre işyerlerine taşınacaklar. Bu tarihten sonra şehir içinde hiçbir galerici esnafı ticari faaliyet yapamayacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre İçişleri Bakanlığının 2008/ 71 sayılı genelgesi uyarınca, Galericiler Sitesi’nin faaliyete başlamasının ardından oto alım satımı yapan galericiler şehir merkezinde faaliyet göstermeyecekler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom