Mücahit Yanılmaz kamyoncularla görüştü

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası, kamyon ve TIR sürücülerinin sorunlarını konuşmak üzere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz başkanlığında bir toplantı düzenledi.

Mücahit Yanılmaz kamyoncularla görüştü Güncel

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Şevket Toroman ile birlikte Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na kayıtlı şoförler katıldı. Yanılmaz, Elazığ’daki esnaflarla ayrı ayrı gruplar halinde bir araya geleceklerini söyledi. Her esnaf gurubunun problemlerini onlarla birlikte konuşacaklarını anlatan Yanılmaz, “Çözüm yollarını birlikte bulacağız. Bulduğumuz çözüm yollarını da birlikte uygulayacağız. Göreve geldiğimizden bu güne kadar kendimize hedef olarak seçtiğimiz bir ana ilke var. Elazığ kolay ve kaliteli yaşanabilir bir şehir haline gelecektir. Elazığ’da yaşayan her kardeşimiz, her esnafımız hem rahat yaşayacak, hem de kaliteli yaşayacak. Biz bu çerçevede atılması gereken bütün adımları atacağız. Tabi ki her esnaf kesiminin kendine mahsus problemleri var. Bakkal kardeşlerimizin problemleri var. Berberlerin problemleri var. Lokantacıların problemleri var. Fırıncıların problemleri var. Galericilerin problemleri var. Bunların bir kısmı kendi iç kısmı problemleri, kendi aralarında doğan rekabetten olan problemler. Bir kısmı da genel problemler, bu esnaf grubunun Türkiye’deki genel problemleri o zaman biz problemleri asgariye indirmenin mücadelesini vereceğiz” dedi. 

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toroman ise, Yanılmaz’dan kamyoncuların sıkıntıları ve problemleri için siyasi destek istediğini söyledi. Sıkıntılarını Belediye Başkanına ilettiklerinde en kısa sürede dönüş yapıldığını ifade eden Şevket Toroman, “Belediye başkanımız, kamyoncu arkadaşlarımızla birlikte burada bir toplantı düzenleyip, dert ve sıkıntılarımızı dinleyeceğine bize bugün için randevu verdi. İlgisinden, alakasından bizim dertlerimizle ilgilendiği için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom