4 çift, Antalya tatili kazandı

Diyarbakır'da düzenlenen Ev'leniyoruz Fuarında Bimaş Turizm tarafından ziyaretçiler arasında yapılan çekilişle 4 çift Antalya tatili kazandı.

4 çift, Antalya tatili kazandı
Diyarbakır
Diyarbakır’da düzenlenen "Ev’leniyoruz Fuarı"nda Bimaş Turizm tarafından ziyaretçiler arasında yapılan çekilişle 4 çift Antalya tatili kazandı.

Diyarbakır’da düzenlenen "Ev’leniyoruz Fuarı"nda stantlarını ziyaret eden çiftler arasında çekiliş yapan Bimaş Turizm, talihli 4 çifti Antalya’ya gönderecek. ETS Tur güvencesiyle 3 gün 2 gece ağırlanacak olan çiftlerin, otel masrafları şirket tarafından karşılanacak. Fuara özel olarak çekiliş düzenlediklerini belirten Bimaş Turizm Müdürü Mehmet Akyıl, “Çok canlı ve renkli bir fuar geçirdik. Fuarın ilk gününden itibaren standımızı ziyaret edenlere küçük bilgi formlarıyla çekilişimize katılmalarını istedik. Son gününde yine standımızda şahitler huzurunda çekilişimizi gerçekleştirdik. Kazanan çiftlerimizi tebrik ediyoruz. Bu şekilde bizim de bir katkımız olsun istedik. Fuarın düzenlenmesine katkı sunanlara ve fuar boyunca bizi yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilere teşekkür ediyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...