Belediye Başkanı Polat tanıtım günlerini değerlendirdi

Ankara'da 12 Ekim'de başlayan Malatya Tanıtım Günleri sona erdi. Tanıtım Günleri'nde Pütürge Belediyesi'nin stantı yoğun ilgi gördü.

Belediye Başkanı Polat tanıtım günlerini değerlendirdi
Malatya
Ankara’da 12 Ekim’de başlayan Malatya Tanıtım Günleri sona erdi. Tanıtım Günleri’nde Pütürge Belediyesi’nin stantı yoğun ilgi gördü.

Malatya Tanıtım Günlerinde vatandaşlar, hem özlediği yöresel ürünlerin tadına baktı hem de Malatya’nın oyunlarıyla doyasıya eğlendi. Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat stantlarına gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getirerek "Ankaralı ve Malatyalı hemşehrilerimiz standımıza yoğun ilgi gösterdi. İlçemizin tarihini kültürünü ürünlerimiz geven balı kayısısı, pekmezi, dudu gibi ürünlerin tanıtımını yaptık. Emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür eder saygılar sunarız" ifadelerine yer verdi. Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 4 gün süren etkinliği ziyaret eden Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile siyasetten, bürokrasiye, spor dünyasına kadar birçok isim Pütürge standına yoğun ilgi gösterdi. Pütürge Belediyesinin standında ziyaretçilere geven balı, dut ve kayısı ikramı yapıldı.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat standa gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getirdi. Başkan Polat "Ankara’da Malatya günleri an itibarıyla sona erdi. Ankaralı ve Malatyalı hemşerilerimiz standımıza yoğun ilgi gösterdi. İlçemizin tarihini kültürünü ürünlerimiz geven balı kayısısı, dermanı, pekmezi, dudu gibi ürünlerin tanıtımını yaptık. Emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür eder saygılar sunarız" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...