Evlilik Fuarını 4 günde 75 bin kişi ziyaret etti

Diyarbakır'da düzenlenen Evlilik Fuarını 4 günde 75 bin kişi ziyaret etti. İlk yılından ziyaretçi rekoru kıran fuara ilişkin konuşan TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Diyarbakır Ev'leniyoruz Fuarı büyük bir başarıya imza attı dedi.

Evlilik Fuarını 4 günde 75 bin kişi ziyaret etti
Diyarbakır
Diyarbakır’da düzenlenen Evlilik Fuarını 4 günde 75 bin kişi ziyaret etti. İlk yılından ziyaretçi rekoru kıran fuara ilişkin konuşan TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Diyarbakır Ev’leniyoruz Fuarı büyük bir başarıya imza attı” dedi.

Diyarbakır’da TÜYAP Fuarcılık, Diyarbakır Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, DTSO, DESOB, DTB, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve KOSGEB’in desteğiyle 12 Ekim’de kapılarını açan ve dün sona eren ‘Ev’leniyoruz Fuarı’ ziyaretçi rekoru kırdı. 4 günde 75 bin 758 kişinin ziyaret ettiği fuara ilişkin konuşan Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Diyarbakır "Ev’leniyoruz Fuarı"nın büyük bir başarıya imza attığını belirtti. Alagöz, “75 Firmanın katılımıyla Diyarbakır’da ilk kez düzenlenen Ev’leniyoruz Fuarı 75 bin 758 kişi tarafından ziyaret edilerek, evlilik hazırlığı yapan çiftler ile evini yenilemek isteyenlerden tam not alarak, ilgili sektörlerin buluşma platformu olduğunu ispatladı. Katılımcı firmalarımız 4 gün boyunca birbirinden şık stantlarda ürünlerini sergilerken, düzenlenen etkinlikler ve Dr. Ender Saraç tarafından gerçekleştirilen ‘Sağlıklı Beslenme’ söyleşisiyle de ziyaretçilerimizin hoşça vakit geçirmeleri ve sezonun tüm yeniliklerini yakından görme fırsatı yakalamalarını sağlanmıştır. TÜYAP Diyarbakır Ev’leniyoruz Fuarı’na destek veren tüm kurum ve kuruluşlara, katılımcı firmalara, ziyaretçilere ve basın mensuplarına teşekkür ederiz. 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında ikinci kez düzenleyeceğimiz Diyarbakır Ev’leniyoruz Fuarı’nda görüşmek üzere” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...