Erzurum’da “Toplumumuzda Kariyer” paneli

Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Palandöken Gelişim Derneği işbirliği ile Kariyer günleri paneli düzenlenecek.

Erzurum’da “Toplumumuzda Kariyer” paneli
Erzurum
Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Palandöken Gelişim Derneği işbirliği ile Kariyer günleri paneli düzenlenecek.

Atatürk Üniversitesi Mavi Salonda 23 Ekim tarihinde Toplumumuzda Kariyer’ sloganıyla düzenlenmesi planlanan Kariyer Günleri Paneline öğrenciler, iş arayanlar, başta olmak üzere tüm vatandaşlar davet edildi.

Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Recep Demir, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kariyer bireyin yaşamı boyunca öğrenmesi, ilerlemesi ve gelişmesi olarak ifade edilmektedir. Günümüzde insan kaynakları açısından önemli hâle gelen kavramlardan birisi de kariyerdir. Bugün birçok kişi eğitimi süresince iş yaşamına yönelik bireysel kari-yer hedeflerini belirlemekte ve bunlara ulaşmak için performansını artırmaya çalışmakta, birçok işletme de işe aldığı personele yönelik kariyer planları yapmak ve bunları başarıyla uygulamak için yoğun çaba göstermektedir. Kariyer herkes için aynı anlamı ifade etmeyebilir. Bazıları için kariyer işte ilerlemek, bazıları için daha üst makamlara gelmek, bazıları için kendini geliştirmek bazıları içinde kendini ger-çekleştirme gereksinimini gidermektir.

Kariyer Günleri etkinliği İş arayanlar ile öğrencilerde kariyer bilincini oluşturmak ve onlara bu konuda bir bakış açısı kazandırmak, öğrencilerin staj için doğru tercihler yapmasını sağlamak, kişisel gelişim süreçlerine katkıda bulunarak mezuniyet sonrası karar verme aşamasında daha sağlıklı tercihler yapabilmelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlenmektedir.” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...