Polis ekiplerinin yardımına vatandaşlar yetişti

Sivas'ta devriye gezen polis aracı otomatik bariyer sisteminin bozuk olması nedeniyle sokaktan çıkmakta zorluk yaşayınca aracın zarar görmeden çıkarmak için vatandaşlar seferber oldu.

Polis ekiplerinin yardımına vatandaşlar yetişti
Sivas
Sivas’ta devriye gezen polis aracı otomatik bariyer sisteminin bozuk olması nedeniyle sokaktan çıkmakta zorluk yaşayınca aracın zarar görmeden çıkarmak için vatandaşlar seferber oldu.

Olay dün gece 00.30 sıralarında Örtülüpınar Mahallesi İhramcızade Caddesi Taşlı Sokak’ta yaşandı. Şehrin asayiş ve güvenliğini sağlamak için polis aracıyla devriye gezen polis ekipleri sokak girişine konulan otomatik bariyer sisteminin bozuk olması nedeniyle sokaktan çıkamadı. Polis aracının sokak girişinde mahsur kalması ve çıkış yapamaması nedeniyle vatandaşlar aracın çıkarılması için seferber oldu. Bariyer sistemiyle uzun süren uğraş vatandaşlar sokağa park eden aracı yerinden oynatmak için de uzun süre ter döktü. Vatandaşlarında yardımıyla polis aracı bulunduğu yerden çıkarıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...