ÇEDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nu ağırladı

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.'yi (ÇEDAŞ) ziyaret etti. SCADA ve çağrı merkezi ile elektrik tüketicilerinin istek, talep ve şikayetlerini tek bir noktadan koordine etmek amacıyla yeni oluşturulan Enerji Masası birimini yerinde inceleyen Leventoğlu, ÇEDAŞ'ın çalışmaları ve yatırımları ile ilgili bilgi aldı.

ÇEDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nu ağırladı
Sivas
Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi (ÇEDAŞ) ziyaret etti. SCADA ve çağrı merkezi ile elektrik tüketicilerinin istek, talep ve şikayetlerini tek bir noktadan koordine etmek amacıyla yeni oluşturulan Enerji Masası birimini yerinde inceleyen Leventoğlu, ÇEDAŞ’ın çalışmaları ve yatırımları ile ilgili bilgi aldı.

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunmak amacıyla teknolojik yatırım, tesis ve şebeke kurulumu ve Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren ÇEDAŞ, TEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki heyeti konuk etti. TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu Sivas temasları kapsamında ilk olarak Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret etti. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa’nın da eşlik ettiği ziyarette planlanan yatırımlar ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Belediye ziyaretinde konuşan TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu, ÇEDAŞ’ın müşteri memnuniyeti en yüksek dağıtım şirketleri arasında ilk sıralarda yer aldığını belirtti.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ise kentte yapılan yatırımlarla ilgili ÇEDAŞ ile koordineli bir çalışma yürüttüklerini ifade ederek, kente hizmetlerinden dolayı ÇEDAŞ yönetimine teşekkür etti. Ziyarette Belediye Başkanı Aydın tarafından TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’na UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası’nın fotoğrafı hediye edildi.

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer belediye ziyaretinin ardından ÇEDAŞ Genel Müdürlük kampüsüne geçtiler. Leventoğlu buradaki ziyareti sırasında, ÇEDAŞ SCADA Merkezi, Alo 186 Çağrı Merkezi ve elektrik tüketicilerinin istek, şikayet ve önerilerinin tek bir noktadan değerlendirilerek çözülmesi ve şirketteki birimler arası iş akşının koordinasyonun sağlanması amacıyla yeni oluşturulan Enerji Masası birimini yerinde inceledi.

Ziyarette TEDAŞ heyetine ÇEDAŞ’ın özelleştirme süreci sonrası yaptığı hizmetlerle ilgili ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa tarafından bir sunum yapıldı. Toplantıda şirketin alt yapı, tesis ve şebeke kurulum çalışmaları, yatırım hizmetleri ve Ar-Ge faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Özelleştirme sürecinden sonra ÇEDAŞ’ın ikinci uygulama dönemi içerisinde sorumluluk bölgesine 400 milyon TL’nin üzerinde yatırım yaptığını dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 2016-2020 üçüncü uygulama döneminde ise hizmet bölgelerine 500 milyon TL’nin üzerinde yatırım yapacaklarını söyledi.

Müşteri odaklı yatırım ve çalışmalarla müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edindiklerini ifade eden Akboğa, şehir ve ilçe merkezlerindeki yatırımları büyük oranda tamamlayarak kırsal bölgelerdeki yatırımlara ağırlık verdiklerine dikkat çekti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...