Karacadağ’a pedal çevirerek çıktılar

Diyarbakır ve bölgede bisiklet kullanımını ve toplumsal kaynaşmayı arttırmak amacıyla kurulan Tigris Bisiklet ve Özel Sporcular Kulübü üyeleri, düzenlediği etkinlikle bisikletlerle Karacadağ'a bisikletle çıktı.

Karacadağ’a pedal çevirerek çıktılar
Diyarbakır
Diyarbakır ve bölgede bisiklet kullanımını ve toplumsal kaynaşmayı arttırmak amacıyla kurulan Tigris Bisiklet ve Özel Sporcular Kulübü üyeleri, düzenlediği etkinlikle bisikletlerle Karacadağ’a bisikletle çıktı.

Şehir içi ve dışındaki trafikte kendilerinin de olduğunu hatırlatmak için çeşitli organizasyonlara imza atan Tigris Bisiklet ve Özel Sporcular Kulübü üyeleri, farklı bir etkinliğe daha imza attı. Bisiklet tutkunları, etkinlikle yaklaşık 150 kilometrelik olan Diyarbakır Karacadağ yolunu bisikletleri ile geçti.

Etkinlik ile ilgili bilgi veren Ali Alioğlu, “Önceki gün sabah Diyarbakır’dan yola çıktık. Yaklaşık 150 kilometre süren yolculuğumuzda, köyde düzenlenen düğün töreniyle karşılaştık ve bir süre buradaki kardeşlerimize eşlik etti. Kültürel kaynaşmayı da hedefledik ve bunu bir nebze de olsa yerine getirdik. Çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik, sadece şehir içinde değil, şehirlerarası yolculuklarda da bisikletin trafikte olabileceğini göstermek istedik. Katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...