Polis ve Jandarmaya "Başarı ve Mutluluk" semineri

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Başarı ve Ölçütleri ile Başarı ve Mutluluk konulu seminer düzenlendi.

Polis ve Jandarmaya Adıyaman
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından "Başarı ve Ölçütleri" ile "Başarı ve Mutluluk" konulu seminer düzenlendi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğüne bağlı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Büro Amirliğince emniyet müdürlüğünde görevli polislere ve il jandarma komutanlığında görevli askerlere yönelik, ‘Başarı ve ölçütleri ile ‘Başarı ve mutluluk’ konulu seminer verildi.

Türkiye Petrolleri Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansa konuşmacı olarak katılan Psikolog Elif Ersoy Şahin tarafından ‘Başarı ve ölçütleri konuları anlatıldı. Emniyet Müdürlüğü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Büro Amirliğinde görevli Psikolog Bayram Yaşar tarafından da “Başarı ve mutluluk” konuları hakkında bilgiler verdi.

Gerçekleştirilen konferans sonrası İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy tarafından Psikolog Elif Ersoy Şahin ile Psikolog Bayram Yaşar’a plaket takdim edildi.

Konferansa, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Jandarma Komutanı Ercan Atasoy, İl Sağlık Müdürü Emin Taş, emniyet şube müdürleri, polis memurları ve askerler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...