Evkur Yeni Malatyaspor, Trabzonspor maçına yeni tesislerinde hazırlanıyor

Evkur Yeni Malatyaspor, Trabzonspor maçına yapımı bir süre önce tamamlanan yeni tesislerinde hazırlanıyor.

Evkur Yeni Malatyaspor, Trabzonspor maçına yeni tesislerinde hazırlanıyor
Malatya
Evkur Yeni Malatyaspor, Trabzonspor maçına yapımı bir süre önce tamamlanan yeni tesislerinde hazırlanıyor.

Sarı-siyahlılar, bir süre önce Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak kulübe teslim edilen yeni tesislerini kullanmaya başladı.

5 yıldızlı otel konseptine uygun olarak inşa edilen yeni tesislerinde Trabzonspor maçına hazırlanan sarı-siyahlı takım, daha önce otelde konakladığı için yaşadığı bazı sıkıntıları da geri bırakmış oldu.

Malatya İl Özel İdaresi ile Spor Toto Teşkilatı’nın ödenekleriyle 2010 yılında inşa edilen ancak sonraki dönemlerde faaliyete geçirilemediği için atıl durumuna düşen yeni tesisin tamamlama işi için Büyükşehir Belediyesi tarafından 1,5 milyon TL harcandığı belirtildi.

Ancak yeni tesisin hala bazı eksikliklerin bulunduğu, bu durumun da Teknik Direktör Erol Bulut tarafından memnuniyetsizlikle karşılandığı belirtildi. Bulut’un eksiklerin bir an önce giderilmesi için yönetime rapor sunduğu öğrenildi.

Yeni Malatyaspor’un yeni tesisi kullanmaya başlamasıyla birlikte, kulübün ekonomik yükünü de azaltacağı ifade edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...