EDKİK’ten Tatlısu Doğa Yürüyüşü

Erzincan Dağcılık ve Kayakçılık İhtisas Kulübü 'nün organizasyonunu yaptığı Tatlısu (Mağaşur) doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

EDKİK’ten Tatlısu Doğa Yürüyüşü
Erzincan
Erzincan Dağcılık ve Kayakçılık İhtisas Kulübü ‘nün organizasyonunu yaptığı Tatlısu (Mağaşur) doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

Faaliyete çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı. Erzincan’ın doğasına hayran kalan öğrenciler hafta sonu stres atmanın mutluluğunu yaşadılar. Katılımcılar EDKİK sporcularının şanlı bayrağımızın yanı sıra üniversite ve EDKİK flamalarını sarp kayalardan iplerle indirerek yaptıkları gösteriyi heyecanla takip ettiler.İki saatlik doğa yürüyüşünün ardından kamp yerine dönen öğrenciler zaman zaman kaya inişinde bulundular. EDKİK Başkanı Yılmaz Ünal bu tür organizasyonların öğrencilere doğa harikası yerleri tanıtmak birlik ve beraberliği sürdürmek açısından önemli olduğunu ve bu faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...