Amatör küme sezonu başladı

Erzincan'da 2017/2018 Amatör küme lig sezonu büyük bir heyecanla başladı. 2 grupta 14 takımdan oluşan amatör liginin ilk haftasını değerlendiren Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Erzincan İl Temsilcisi Emin Turan her hafta futbolseverlerin amatör karşılaşmalarına gelerek takımları desteklemelerini istedi.

Amatör küme sezonu başladı
Erzincan
Erzincan’da 2017/2018 Amatör küme lig sezonu büyük bir heyecanla başladı. 2 grupta 14 takımdan oluşan amatör liginin ilk haftasını değerlendiren Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Erzincan İl Temsilcisi Emin Turan her hafta futbolseverlerin amatör karşılaşmalarına gelerek takımları desteklemelerini istedi.

Turan; “Erzincan’da 9-15 Ekim tarihleri arasında Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ile Gençlik ve Spor Bakanlığının ortaklaşa düzenledikleri amatör haftasını dolu dolu yaşadık. Amatör Spor Haftasında 2017/2018 1. Amatör küme sezonunu başlattık. İlk haftada Erzincan merkezde, Tercan ilçesinde ve Mercan’da oynanan karşılaşmalarda ilk haftamızı tamamladık. U14 ligini 6 takımın 3’ünde lisans işlemleri tamamlanmadığı için bu ligi önümüzde ki hafta başlatacağız. Bol gollü karşılaşmalar seyir zevki olan karşılaşmalar seyrettik. İlk haftada böyle karşılaşmalar beklemiyorduk ama gördük ki tüm takımlarımız hazır. Önümüzde ki haftalarda da performanslarını yükselterek seyir zevkinin artacağına inanıyorum. Hafta sonları tüm Erzincan halkını amatör takımları desteklemeye ve seyretmeye davet ediyorum.” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom