Sağlık-Der’in açılışı yapıldı

Sağlık Mensupları Dayanışma Toplum Sağlığı ve Çevreyi Koruma Derneğinin (Sağlık-Der) Adıyaman Şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

Sağlık-Der’in açılışı yapıldı
Adıyaman
Sağlık Mensupları Dayanışma Toplum Sağlığı ve Çevreyi Koruma Derneğinin (Sağlık-Der) Adıyaman Şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

Şube Başkanlığını Abdulkadir Bozan’ın yaptığı Sağlık-Der’in açılışına Sağlık- Der Genel Başkanı Uzm. Dr. Kasım Sezen, Sağlık Müdüü Mehmet Emin Taş, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Kazım Çoban, Mehmet Altındal ve sağlıkçıların yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Şube Başkanlığını Abdulkadir Bozan, açılışa katılanlara teşekkür ederek, “Sağlık-Der başkanlığımız hem Sağlık-Der, hem Dünya İslam Sağlık Birliği, hem de ümmet gençleri olarak temsil edilecek ve hizmet verecek. Allah hayırlı hizmetlerde bizi muvaffak kılsın” dedi.

Sağlık- Der Genel Başkanı Uzm. Dr. Kasım Sezen ise, derneğin faaliyetlerinden bahsederek, dünya çapında bir çalışma yürüttüklerini dile getirdi.

Sezen konuşmasında, “Sivil toplum kuruluşları içerisinde sağlık sektöründe olanlar en büyük sivil toplum kuruluşlarındandır. Bizim derneğimiz uzun yıllardan beri hizmet veren bir dernektir. Türkiye’de şuan uygulanan sağlık politikalarının bir çoğunu dile getiren bir derneğiz. Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan, Sağlık-Der’in 2 dönem genel başkanlığını yapmıştır. Bir ay sonrada Dünya Müslüman Sağlık Toplukları Kongresinin ikincisini İstanbul’da yapacağız. Yaklaşık 80 ülkeden delegeler katılacak” dedi.

Sağlık-Der’in açılışı dualar eşliğinde yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...