Tunceli’de “Bir Kahvenin 40 Yıl Hatırı Vardır” projesi

AK Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan, Bir Kahvenin 40 Yıl Hatırı Vardır projesi kapsamında ev ziyaretleri yapılıyor.

Tunceli’de “Bir Kahvenin 40 Yıl Hatırı Vardır” projesi
Tunceli
AK Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan, “Bir Kahvenin 40 Yıl Hatırı Vardır” projesi kapsamında ev ziyaretleri yapılıyor.

AK Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, başlattıkları proje kapsamında, ev ev, köy köy gezip kadınlarla bir araya geliyor. Onlara kahve ve fincan hediye eden AK Partili kadınlar, sohbet ederek ziyarette kadınları dinliyor.

Kahvenin iyilik ve dostluğun ikramı olduğunu belirten AK Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, “Bizler de bu doğrultuda ’Bir Kahvenin 40 Yıl Hatırı Vardır’ projesini hazırladık. İlimizde kapısını çalmadığımız ev kalsın istemiyoruz. Ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımıza Türk kahvesi ve kahve fincanı hediye ediyoruz. Birlikte kahve içip sohbet ediyoruz” dedi.

Asıl niyetlerinin daha çok vatandaşa ulaşmak olduğunu aktaran Güngör," Onlarla olan bağlarımızı kuvvetlendirmek, sıcak samimi sohbetler kurarak onları anlamak ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendirmektir” diye bilgi verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...