Karakelle, Muhtarlar Gününü Kutladı

AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Karakelle, Muhtarlar Gününü Kutladı
Erzincan
AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Karakelle mesajında "Köylerimize ve mahallelerimize kamu kaynaklarının sağlıklı aktarılması için büyük bir sorumluluk bilinci ile devletimiz ile milletimiz arasında köprü görevi yapan muhtarlarımıza bu kutlu günlerinde teşekkürü bir borç biliyorum.

Muhtarlık müessesi yüz yıla aşkın bir süredir yerel demokrasimizin en eski örneğini teşkil etmek ile birlikte , demokrasinin çekirdeğini , seçilmişliğin birinci basamağı olarak önemli bir misyonu üstlenmektedirler.

Ülkemizde onsekiz bini köy otuzsekiz bini mahalle muhtarı olmak üzere yaklaşık elli bin muhtarımız ülke insanımıza hizmet etmektedir.

Köy ve mahalle sakinlerimizin tercihine ve itimadına mazhar olarak görev alan muhtarlarımız son derece önemli vatandaşlarımız ve onların problemleri ile hemhal olan kardeşlerimiz olarak büyük ve kutsal vazife icra etmektedirler.

Bu düşünceler ile ilimize hizmet veren 679 muhtarımızın , muhtarlar gününü kutluyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyor , saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...