Evkur Yeni Malatyaspor teknik heyeti ve futbolcuları aşure etkinliğine katıldı

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ve futbolcular Hanımın Çiftliği Sadiye Lütfi Evliyaoğlu Ortaokulu'nda düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

Evkur Yeni Malatyaspor teknik heyeti ve futbolcuları aşure etkinliğine katıldı
Malatya
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ve futbolcular Hanımın Çiftliği Sadiye Lütfi Evliyaoğlu Ortaokulu’nda düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

Muharrem Ayı münasebetiyle düzenlenen ttkinliğe Hanımın Çiftliği eski Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Malatyaspor teknik direktörü Erol Bulut ve futbolcuları Ertaç Özbir, Batuhan Altıntaş, şube müdürleri, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Okul müdürü Muhammed Ali Karagöz etkinlikle bir konuşma yaparak katılımlarından dolayı gelenlere teşekkür etti.

Evkur Yeni Malatyaspor teknik sorumlusu Erol Bulut ise aşure etkinliği için okul yönetimine teşekkür ederek, “Bugün buraya davet edilmekten dolayı çok mutlu olduk. Aşure demek birlik beraberlik demektir. İnşallah bu birlik beraberliğimiz her zaman devam eder” diye konuştu.

Erol Bulut ve futbolcular daha sonra kazanın başına geçerek aşure servisi yaptılar.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...