Elazığ Belediyesi'nden uyarı!

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Vali Fahribey Caddesi üzerinde gerçekleştirilecek asfalt çalışması nedeniyle 09.08.2015 tarihinden itibaren 2 gün süreyle cadde trafiğe kapatılacak.

Elazığ Belediyesi'nden uyarı! Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin şehir genelinde sürdürdükleri asfalt bakım onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler çeşitli sebeplerden dolayı bozulan, tahrip olan ana cadde ve bulvarlarda da çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar doğrultusunda yoğun olarak kullanılan Vali Fahribey Caddesi 9 Ağustos Pazar günü saat 08.00’dan itibaren 2 gün süreyle trafiğe kapatılarak, asfalt çalışması gerçekleştirilecek.

OTOBÜS GÜZERGAHLARI DEĞİŞECEK
Çalışmalar nedeniyle otobüs güzergâhlarında da geçici bir düzenlemeye gidildi. Yapılan düzenlemeyle Aksaray, Aksaray-Yeşilyurt, Beyyurdu, Çaydaçıra, Doğukent, Gümüşkavak, Harput, Hastahaneler, Karşıyaka, Kızılay, Siteler, Ulukent, Yeniköy otobüs seferleri Öğretmenevi önünden başlayarak, Şehit İdris Doğan Caddesi, Kolordu Caddesi, Bosna Hersek Bulvarı ve Hürriyet Caddesi’nden devam edecek. 

Şehrin batı istikametinden gelen Abdullahpaşa, Bahçelievler ve Hilalkent otobüsleri de Ahmet Aytar Kavşağı’ndan Şehit İdris Doğan Caddesi, Kolordu Caddesi, Bosna Hersek Bulvarı ve Hürriyet Caddesi’ni takip edecekler. 

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, sürücüler alternatif güzergâhları kullanmaları konusunda uyarılarak, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli bir yaşam alanı sunmak amacıyla Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından asfaltlama çalışmalarımız şehir genelinde aralıksız olarak devam ettiriliyor. Çeşitli sebeplerden dolayı yıpranan ve tahrip olan Vali Fahribey Caddesi yeniden asfaltlanarak, hemşehrilerimize daha konforlu bir sürüş imkânı sağlanacak. Gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” denildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom