Hazro’da okul sporlar faaliyetleri için toplantı yapıldı

Diyarbakır'ı Hazro İlçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından okul sporları faaliyetleri ve okul sporları bilgi yönetim sistemi ile ilgili olarak bir toplantı yapıldı.

Hazro’da okul sporlar faaliyetleri için toplantı yapıldı
Diyarbakır
Diyarbakır’ı Hazro İlçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından okul sporları faaliyetleri ve okul sporları bilgi yönetim sistemi ile ilgili olarak bir toplantı yapıldı.

Toplantıya, Hazro Kaymakamı Yusuf Osman Diktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Esen, Hazro Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Akın Erim ve beden eğitim öğretmenleri katıldı. Hazro Kaymakamı Yusuf Osman Diktaş, toplantı öncesinde yaptığı açıklamada, yeni eğitim ve öğretim yılında sportif faaliyetlere ve okul sporlarına tam destek vereceklerini ifade etti. Kaymakam Diktaş’ın ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Akın Erim söz aldı. Erim, “Bizim amacımız sizlere hizmet etmek size destek olmaktır, burada kurumlar arası ilişkinin de ön planda olması gerekiyor. Okul sporları faaliyetleri ülkemizde çok kapsamlı bir olgu. Daha önce Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen ve sonrasında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafına devredilen bir çalışma. Bu faaliyetleri sürdürmek için çok ciddi ortak çalışmaya ihtiyaç var. Bu ortak çalışmanın mimarları ise beden eğitimi öğretmenleridir” dedi.

Konuşmaların ardından Erim, yenilenen okul sporları faaliyetleriyle ilgili olarak, bilgi yönetim sisteminin tanıtımı yaptı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...