Elazığ’da lojistik eğitim kursu

EBEGEM projesi ile gençlere yönelik istihdam çalışmalarını 2014 yılından beri sürdüren Elazığ Belediyesi, gençlerin geleceğine katkı sağlayacak yepyeni bir eğitim fırsatını daha hayata geçiriyor.

Elazığ’da lojistik eğitim kursu Güncel

Düzenlenecek teorik ve pratik eğitim programıyla, lojistik sektörüne eğitim ve tecrübe seviyesi yüksek çalışan ve yönetici adayları yetiştirilerek, istihdamlarına katkı sağlanacak.

Sosyal belediyecilik alanında sosyo-kültürel, eğitsel ve sportif faaliyetlerle şehrin gelişimine ve değişimine katkı sağlayan Elazığ Belediyesi, gençlerin gelecekleri ve istihdam edilebilirliklerine katkı sağlayacak Lojistik Eğitim Programı’nı hayata geçiriyor. Proje kapsamında 30 kursiyer, 11 ay sürecek bir eğitim programına katılacak. 10 ay süresince uzman eğitmenlerce haftada 3 gün verilecek teorik eğitimlerin ardından kursiyerler, bir aylık staj eğitimi alacaklar.

BAŞVURU İÇİN SON GÜN 31 EKİM

Yapılan açıklamada, düzenlenecek eğitim programıyla günümüzün ve geleceğin en önemli sektörleri arasında bulunan lojistik sektöründe gençlerin istihdam edilebilirliklerine katkı sağlanacağı kaydedildi.

Lojistik Eğitim Programı’na 18-29 yaş aralığında, 15 bay, 15 bayan kursiyerin alınacağı belirtilen açıklamada, eğitim programına katılmak isteyenlerin 31 Ekim 2017 tarihine kadar Elazığ Belediyesi Kat 5’te bulunan Proje Ofisi’ne, kimlik fotokopisi ve 1 adet fotoğraf ile başvurmaları gerektiği bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...