Fırat Üniversitesinden mahalli müzik konseri

Fırat Üniversitesi Öğrenci Müzik Topluluğunun organize ettiği 'Mahalli Müzik Konseri' dün akşam yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Fırat Üniversitesinden mahalli müzik konseri Kültür

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen konser programında, TRT İstanbul Radyosu Koro Şefi Atilla Gündüz yönetiminde Ataşehir Gönüllüler Derneği üyeleri tarafından Elazığ Mahalli Müziğinden eserler seslendirildi.

Konser programının ikinci bölümünde ise TRT Ankara Radyosu sanatçısı Muzaffer Ertürk, seslendirdiği birbirinden güzel mahalli eserlerle konsere katılanlara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Konser sonunda Fırat Üniversitesi Öğrenci Müzik Topluluğu Danışman Öğretim üyesi Prof. Dr. Vedat Tanyıldızı tarafından TRT İstanbul Radyosu Koro Şefi Atilla Gündüz ile TRT Ankara Radyosu sanatçısı Muzaffer Ertürk’e Üniversite adına çiçek ve plaket takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...