Öğrencilere Aile ve Alışveriş semineri

Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğü tarafından Erzurum Final Okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik Aile ve Alışveriş konulu seminer düzenlendi.

Öğrencilere Aile ve Alışveriş semineri
Erzurum
Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğü tarafından Erzurum Final Okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik Aile ve Alışveriş konulu seminer düzenlendi.

Final Okullarında düzenlenen seminere Eğitim Kurumları Müdürü Ertaş Cevizliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Seminere Konuşmacı olarak, TÜKODER Erzurum Şube Başkanı ve ASP İl Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi görevlisi Gazeteci Gamze İspirli katıldı.

İspirli, burada yaptığı konuşmada, tüketici haklarının önemine değinerek, tüketici bilincinin okul sıralarında gelişmeye başlamasının önemine değindi.

Çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleşen seminerde konuşan İspirli, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’la ilgili öğrencilere bilgiler vererek, fiyat etiketi, kredi kartları, kapıdan satışlar, taksitle satış sözleşmeleri ve banka hizmetleri gibi konulara dikkat çekti.

İnteraktif bir şekilde gerçekleşen seminerde, öğrenciler de yaşadıkları olaylardan örnekler vererek, tüketici haklarıyla ilgili konulara vurgu yaptı.

Seminerde öğrencilerin sorularını da yanıtlayan İspirli, tüketici haklarıyla ilgili yasal çözüm mercilerini de öğrencilere aktardı.

Final Eğitim Kurumları Müdürü Cevizliler ise öğrencilerin tüketici bilincinin artırılmasına yönelik düzenlenen seminerin çok verimli geçtiğini belirterek, İspirli’ye teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...