Gölbaşı’nda ‘Mobil Gençlik Merkezi’ etkinliği

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Adıyaman Gençlik Merkezi Gönüllüleri tarafından öğrencilere yönelik etkinlik yapıldı.

Gölbaşı’nda ‘Mobil Gençlik Merkezi’ etkinliği
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde Adıyaman Gençlik Merkezi Gönüllüleri tarafından öğrencilere yönelik etkinlik yapıldı.

Adıyaman Gençlik Merkezi Gönüllüleri Belören Beldesi ve Yukarınasırlı köyü ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik olarak yapılan ‘Mobil Gençlik Merkezi’ Projesi kapsamında 16 ayrı branşta yürütülen etkinlikler ile öğrenciler buluştu.

Boks, okçuluk, voleybol, sokak tenisi, mini golf, satranç, hat sanatı, langırt, basketbol, futbol, halk oyunları, matrak ve çocuk oyunlar gençler tarafından öğrencilerle buluşturuldu.

Mobil Gençlik Merkezi projeleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca sunulan hizmetlerden yararlanma imkanı bulamayan ya da yeterince yararlanamayan gençlere bu hizmetlerin yerinde sunulması amaçlandı.

Sivil toplum kuruluşları tarafından yürütülecek Mobil Gençlik Merkezi Projeleri, gençlere sadece bir mobil aracın taşıyabilecekleri ile sınırlı bir takım hizmetlerin ulaştırılacağı projelerin ötesinde bir proje türü olarak tasarlandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...