Çocuklara spor malzemesi dağıtıldı

Elazığ'da koruma ve bakım altında olan çocuklara spor malzemesi dağıtıldı.

Çocuklara spor malzemesi dağıtıldı Spor

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, sportif faaliyetlere destek olmak amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde koruma ve bakım altında olan çocuklara spor malzemesi dağıttı. Malzemeler, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde düzenlenen törenin ardından çocuklara verildi.

Çocuk ve gençlerin sportif faaliyetlerine yönelik çalışmaların her geçen gün artarak devam ettiğini belirten Aile ve Sosyal İl Müdürü Suat Kenç, “Bu bağlamda Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından kurumumuzdaki gençlere ve çocuklara spor malzemesi dağıtıldı. Amaç, buradaki çocuk ve gençlerimizin sportif faaliyetlerine destek olmaktır. Bu kapsamda 40 adet spor malzemesi düzenlenen törenin ardından gençlerimize verildi. Desteğinden dolayı Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Şahin Şereflioğulları’na candan teşekkür ediyoruz. Ülkemizin geleceği gençliğimizdir. Onun için gençlerimize ve çocuklarımıza çok önem vermemiz gerekiyor. Çocuklarımıza her konuda çok iyi baktığımız gibi sportif faaliyetleri de unutmamamız gerekiyor” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...