OSBÜK Heyeti kürsübaşıyla ağırlandı

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Doğu Anadolu Bölge toplantısı için Elazığ'a gelen OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri, kürsübaşıyla ağırlandı.

OSBÜK Heyeti kürsübaşıyla ağırlandı Güncel

Elazığ’da yapılacak olan OSBÜK Doğu Anadolu Bölge toplantısı için kente gelen OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri, yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. OSBÜK heyeti, kentte kürsübaşıyla ağırlandı. Çiğköfte ve yöresel lezzetlerin ikram edildiği programda kürsübaşı ekibi türküler seslendirdi.

OSBÜK olarak Türkiye’nin 7 bölgesinde 7 bölge toplantısını gerçekleştirdiklerini belirten Kütükcü, “Elazığ’a Doğu Anadolu Bölge toplantısı gerçekleştirmek üzere geldik. Bugün OSBÜK’in üst kurulunun yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Elazığ kadim bir medeniyet, tarih, ilim, edebiyat şehri. Elazığ son dönemlerde yaşadığı gelişmelerle de aynı zamanda bir sanayi şehridir. Biz bunu yerinde görmekten son derece mutlu olduk” dedi.

Elazığ’ın 4 bin yıllık bir medeniyet şehri olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise, “Birlikte yaşama kültürünü en iyi şekilde ortaya koymuş olan Elazığımız aynı zamanda bir sanayi şehridir. Kentlerde bulunan OSB’ler o şehirlerin atan kalpleridir. Orası ne kadar güçlü ise, ne kadar iyi çalışıyorsa o şehrin ekonomisi de o kadar güçlüdür. Elazığ’mızdaki OSB’miz kendi alanını doldurdu. Şimdi ise ikinci organize sanayiyi kurmanın çalışmaları içindeyiz. Valiliğimiz, belediyemiz, ticaret ve sanayi odamızla birlikte hızlı hareket ederek aynı zamanda 23 cazibe merkezi içinde bir il olarak gelecek yatırımcılara hazır bir organize sanayiyi kurmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

Bir otelin toplantı salonunda gerçekleşen programa OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk ve davetliler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...