Ulusal Basının Elazığ'a İlgisi Sürüyor

Elazığa gelen ulusal gazete ve televizyon kanallarının Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğluna olan ilgisi devam ediyor

Ulusal Basının Elazığ'a İlgisi Sürüyor Güncel
Bu kapsamda son olarak Kanal 7 ve Ülke TV Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu makamında ziyaret ederek kendisiyle bir söyleşi gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan çekimlerin ardından, 21 Temmuz Pazar Günü saat 14.10’da Ülke TV’de yayınlanan “Yaşayan Ekonomi” Programında Elazığ’ın tanıtımına da yer verilirken; programda belediye tarafından çevre yolu üzerine yerleştirilen Türk Bayraklarıyla çok güzel bir görüntü oluşturulmuş ve belediyenin serasında yetiştirdiği süs bitkileriyle Elazığ’ın güzelliğine ayrı bir güzellik katılmış ve yem yeşil bir görüntü oluşturulmuş sözleri dikkat çekiyor. 
Başkan Selmanoğlu ile makam odasında Ülke TV ve Kanal 7 televizyonuyla bir söyleşi yapılırken, Selmanoğlu röportajda Elazığ’ın tarihi ve ekonomisi hakkında da izleyenlere çeşitli bilgiler veriyor. 
Programda Başkan Selmanoğlu’nun yanı sıra Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ve Elazığlı vatandaşlar ile sohbet gerçekleştiriliyor. 
20 dakikayı aşan programın önümüzdeki günlerde tekrar Ülke TV ve Kanal 7 televizyonunda yayınlanması bekleniyor
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom