Vali Sonel, Elazığ’da istişarede bulundu

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel beraberindeki heyetle Elazığ'da çeşitli ziyaretler yaparak istişarede, bulunurken, İnsansız Hava Araçlarını da inceledi.

Vali Sonel, Elazığ’da istişarede bulundu
Tunceli
Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel beraberindeki heyetle Elazığ’da çeşitli ziyaretler yaparak istişarede, bulunurken, İnsansız Hava Araçlarını da inceledi.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncal Sonel, beraberinde Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak,Tunceli Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Adalet Komisyonu Başkanı Ersin Tursun,Munzur Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek ve Tunceli Emniyet Müdürü Doğu Ateş’le Elazığ’a gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

İlk Önce Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret edip bir süre görüşme yapan Vali Sonel ve beraberindekiler ardından Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 8’inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş’ı,İl Jandarma Komutanı Albay Necip Çarıkçıoğlu’nu,Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’ı, Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Alçık’ı,İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül’ü ziyaret ederek istişarede bulundu.

Vali Sonel, son olarak terörle mücadele önemli bir rol oynayan İHA Harekat Merkezi ’ne giderek, ilgililerden bilgi aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...