Baskil'de ‘Şehirler, Kültürler ve Yörelerimiz’ projesi

Baskil ilçesinde eğitim öğretim gören 80 öğrenci, ‘Şehirler, Kültürler ve Yörelerimiz’ projesi kapsamında Keban ilçesini gezdi.

Baskil'de ‘Şehirler, Kültürler ve Yörelerimiz’ projesi Güncel

Baskil Gençlik Merkezi tarafından yürütülen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen proje ile öğrencilerin yeni kültürleri ve şehirleri tanımaları hedefleniyor.

Baskil Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Taner Şerbetçi, yaptığı açıklamada, bu proje ile Baskil’den 80 öğrenciyle Keban ilçesini gezdiklerini söyledi.

Projenin amacı hakkında bilgi verem Şerbetçi, şu ifadeleri kullandı:

"Gezdikçe bilgi birikimi, iletişim gücü ve gönüllülük bilinci artan bir gençlik yetiştirmek amacıyla gerçekleştirilen bu proje kendini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi, sosyal iletişim becerileri gelişmiş, gezip görerek öğrenen gençleri yetiştirmeyi hedefliyoruz. Tarihi ve kültürel yerlerini gezerek gençlerimize ve çevre sorumluluğu için çevre koruma ile ilgili bilgiler verdik."

Gezi günübirlik gerçekleştirilen programda öğrenciler, Keban Barajı, Çırçır Şelalesi, Seyir Tepesi ve Baraj Gölü'nü görme fırsatı buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...