DÜ’ye Türkiye’nin dört bir yanından hasta geliyor

Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastanelerine Türkiye'nin dört bir yanından hasta gelmeye devam ediyor. Birçok dalda olduğu gibi, Ağrı Kliniğine de İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere, Türkiye'nin birçok ilinden hastalar geliyor.

DÜ’ye Türkiye’nin dört bir yanından hasta geliyor
Diyarbakır
Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastanelerine Türkiye’nin dört bir yanından hasta gelmeye devam ediyor. Birçok dalda olduğu gibi, Ağrı Kliniğine de İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok ilinden hastalar geliyor.

Günlük yaklaşık 10 bin hastanın tedavi gördüğü yılın her döneminde yüzde 80 doluluk oranıyla çalışan ve her geçen gün yeni teknolojik imkanlardan yararlanan DÜ Hastanelerinde, bugün Avrupa ve Amerika’da hangi tedavi yapılıyorsa o tedaviler yapılıyor. Uzun süreden beri diz eklem ağrısı çeken ve gittiği birçok sağlık kuruluşunda yapılan müdahalelere rağmen ağrılarından kurtarılamayan N.K. (58), Diyarbakır’a gelerek DÜ Tıp Fakültesi Hastaneleri Ağrı Kliniği’ne başvurdu. Burada, Algoloji-Ağrı Uzmanı Doç. Dr. Haktan Karaman tarafından Türkiye’de ilk defa uygulanan bir yöntemle kısa süren bir operasyonla ağrılarından kurtulacak.

Türkiye’nin dört bir yanından hastaların Diyarbakır’a gelerek kliniklerine başvurduğunu belirten Doç Dr. Haktan Karaman, “Uyguladığımız bu yöntemle hastalar kısa bir sürede ağrılarından kurtuluyor ve en fazla bir gün sonra taburcu ediyoruz ve yürüyerek eve gidiyorlar. Türkiye’nin dört bir yanından hatta Almanya’dan hastalar bize geliyor. Artık ağrı çeken hastalarımız batı illerine gitmiyor. Batıdan hastalar bize geliyor. Sevk veren değil sevk alan hastane konumuna geldik” dedi.“Ankara’dan tedavi için geldim”

Ankara’da yaşayan N.K. (58), “Altı yıldır ağrı çekiyorum. Gitmediğim doktor, hastane kalmadı. Ağrılardan canımdan bezmiştim. En son sosyal medyada Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Ağrı Kliniğinde kök hücre yöntemi ile ağrıların kısa bir sürede tedavi edildiğini okudum ve buraya geldim. İnşallah faydasını görürüm” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...